• ۰
 • ۱۴۰۲-۰۱-۱۰
 • افزونه تغییر فیلدها در صفحه تسویه حساب WooCommerce Checkout Field Editor

  افزونه تغییر فیلدها در صفحه تسویه حساب WooCommerce Checkout Field Editor

  اگر نیاز دارید مشتریان فروشگاه آنلاین شما در هنگام پرداخت اطلاعات خاصی را وارد کنند و یا پرداخت را برای آن ها آسان تر کنید، افزونه تغییر فیلدها در صفحه تسویه حساب WooCommerce Checkout Field Editor بهترین انتخاب برای داشتن یک افزونه قدرتمند است که کار کردن با آن بسیار آسان است. اما این افزونه چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ در ادامه همراه ما باشید تا برایتان شرح دهیم.

  لازم به ذکر است که در صورت نیاز شما می توانید این پلاگین را از وبسایت آرمووب با قیمت اندکی جهت حمایت از تولید کنندگان محتوا خریداری نمائید، و یا آن را به صورت رایگان از مخزن پلاگین های وردپرس درون وبسایتتان دانلود کنید.

  --------------------------------

  خرید پلاگین WooCommerce Checkout Field Editor

  قیمت : 10,000 تومان

  خرید و دانلود پلاگینآموزش آپلود و نصب پلاگین در وردپرس

  تغییر فیلدهای صفحه تسویه حساب ووکامرس

  هنگامی که ووکامرس را بر روی وبسایت خود نصب می کنید، چندین صفحه به صورت اتوماتیک در قسمت برگه ها به وجود می آیند. یکی از این برگه ها تسویه حساب (checkout) می باشد. در این صفحه، مشتری اطلاعات خود را نظیر نام،نام خانوادگی، شماره همراه، آدرس و… وارد می کند تا پس از آن بتواند پرد اخت را انجام داده و فرآیند خرید خود را تکمیل نماید.

  تعداد این فیلدها بعضا زیاد است و بسیاری از آن ها کاربردی ندارد، علاوه براین ممکن است از حوصله کاربر خارج باشد و در میانه راه از پرداخت منصرف شود. افزونه تغییر فیلدها در صفحه تسویه حساب WooCommerce Checkout Field Editor به فروشگاه شما کمک می کند تا تعداد و نوع این فیلدها را بهینه سازی و مدیریت کنید تا هم از کاربر اطلاعات مفیدی دریافت کنید و هم به کاربران کمک کنید تا سریع تر و در زمان کمتری هرید خود را انجام دهند. 

  با استفاده از افزونه تغییر فیلدها در صفحه تسویه حساب WooCommerce Checkout Field Editor می توانید فیلدهای صفحه تسویه حساب را فعال و غیرفعال نموده و یا فیلدهای جدیدی برای آن تعریف کنید 

  --------------------------------

  خرید پلاگین WooCommerce Checkout Field Editor

  قیمت : 10,000 تومان

  خرید و دانلود پلاگینآموزش آپلود و نصب پلاگین در وردپرس

  افزونه های دیگر وردپرس

  افزونه مدیریت و فروش فایل چیست

  آرمووب در شبکه های اجتماعی

  جهت بهره مندی از آموزش های رایگان در حوزه کسب و کار، اخبار و اطلاعات مربوط به کسب و کار و همچنین استفاده از تخفیف های ویژه آرمووب، به جمع خانواده آرمووب در شبکه های اجتماعی بپیوندید

  یوتوب آرمووب
  [elementor-template id="7000031973"]