• ۰
 • ۱۴۰۲-۰۳-۱۰
 • پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت

  طراحی و توسعه وبسایت، پایان کار نیست! شما باید مطمئن باشید که وبسایت شما همواره برقرار است و مشکلی در کار کرد آن وجود ندارد. علاوه بر این، خارج شدن وبسایت شما از دسترس، پدید آمدن مشکلات فنی، نداشتن فایل های پشتیبان و… از مسائلی است که نه تنها اعتماد مشتریان را صلب می کند، بلکه برای موتورهای جستجو نیز این مسائل مهم بوده و در صورت عدم کارکرد صحیح و بروز بودن، برای وبسایت شما امتیاز منفی در نظر می گیرد.

  با عقد قرارداد “پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت” مطمئن خواهید بود که وبسایت شما همواره با کارکرد صحیح برقرار خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکلی، متخصصین این امر، مشکل را در سریع ترین زمان ممکن برطرف خواهند نمود. همکاران ما در مجموعه آرمووب آمادگی دارند تا علاوه بر موارد ذکر شده، خدمات جذاب دیگری را در قالب قرارداد “پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت” به شما صاحبین کسب و کار عزیز ارائه نمایند.

  مزایای پشتیبانی فنی و نگهداری وب سایت توسط آرمووب

  آیکون لود

  بروز رسانی منظم

  تمامی آپدیت ها و بروز رسانی ها به صورت خودکار و منظم، دو بار در هفته توسط تیم پشتیبان فنی آرمووب صورت می گیرد تا همواره مطمئن باشید که وبسایت شما بروز و آماده است.

  آیکون امنیت

  در دسترس بودن دائمی

  اطمینان از صحت کارکرد درست و آنلاین بودن همواره وبسایت بدون هیچ اختلالی، امری مهم برای کسانی است که به کسب و کار خود اهمیت می دهند. ما در آرمووب، در تحقق این امر می کوشیم.

  آیکون سرعت

  افزایش سرعت سایت

  مشتری ها منتظر نمی مانند و آرمووب این را خوب می داند! 
  بلافاصله پس از عقد قرارداد پشتیبانی فنی و نگهداری، کار بلند مدت ما در خصوص بهبود سرعت وبسایت شما شروع خواهد شد. 

  آیکون امنیت

  آرامش خیال از امنیت سایت

  امنیت کاربران و اطلاعات شخصی آن ها چقدر برایتان اهمیت دارد؟ تیم امنیت وب آرمووب جلب اعتماد مشتریان شما را تضمین می نماید.

  آسودگی از بار مشکلات سایت

  با پشتیبانی آنلاین آرمووب، مطمئن خواهید بود که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای وبسایتتان، متخصصین ما در اسرع وقت کار خود را شروع و مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می نمایند.

  وجود همیشگی یک همراه خوب

  با وجود پشتیبان سایت دیگر نیازی نیست برای هر مشکلی که بوجود می آید، لازم باشد که هزینه های بالا را متقبل شوید. ممکن است دیگران تخصصی در کار سایت شما نداشته باشند و مشکلات بیشتری بوجود بیاید.

  آیکون پرسش و پاسخ

  سوالات خود را به راحتی بپرسید

  مهم نیست سوال شما درباره کدام یک از بخش های سایت می باشد. مهم این است که برای هرکدام از سوال های شما پاسخی وجود دارد. پشتیبانی سایت شما این وظیفه را دارد که پاسخگوی پرسش های شما باشد .

  داشتن آمار سایت

  حتی اگر خودتان وقت نداشته باشید که خیلی پیگیر آمار های سلامت سایتتان باشید، پشتیبانی هر چند وقت یکبار گزارشی از سلامت سایت شما را برایتان می فرستد تا شما همیشه از وضعیت سایتتان با خبر باشید

  چه نوع وبسایت‌ هایی در آرمو وب پشتیبانی می‌شوند

  در سرویس پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت که توسط مجموعه آرمووب ارائه می گردد، بسیاری از موارد پشتیبانی یکسان بوده و ارتباطی به نوع کاربری یا زبان برنامه نویسی وبسایت ندارند. 
  از همین رو، اساس قیمت گذاری برای سرویس پشتیبانی فنی وبسایت توسط ما، به دو بخش اصلی: وبسایت های وردپرسی و وبسایت های غیر وردپرسی تقسیم گردیده است.
  آرمووب مفتخر است که در حال حاضر، قادر به پشتیبانی از تمامی وبسایت ها با تمام زبان های برنامه نویسی می باشد. تعرفه های سرویس پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت، به شرج زیر است. 

  تماس با آرمووب

  تعرفه های پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت

  پشتیبانی وبسایت وردپرسی

  ماهیانه 715,000 تومان

  سالیانه 6,864,000 تومان (20 درصد تخفیف)

  ایجاد یک گروه واتس اپی با حضور یک نماینده از طرف کارفرما، پشتیبان آرمووب و یک ناظر کیفی پشتیبانی از سمت آرمووب برای پاسخگویی آنلاین و سریع به درخواست های کارفرما

  بک آپ گیری از کل وبسایت و پایگاه داده آن به صورت هفتگی و هر هفته دو بار انجام می شود. بدین ترتیب مطمئن خواهید بود که در صورت بروز هر گونه حملات و ویروس ها و…، تیم فنی آرمووب با استفاده از فایل های پشتیبان در کوتاه ترین زمان ممکن، وبسایت شما را به حالت عادی اولیه باز می گرداند.

  نگران بروزرسانی های وردپرس نباشید. پشتیبان های فنی ما در آرمووب به طور منظم در طول قرارداد “پشتیبانی فنی و نگهداری” وبسایت شما، تمامی بروزرسانی ها و تغییرات لازم در قالب و افزونه های وبسایت شما را انجام می دهند و درستی کارکرد آن ها را هربار چک می کنند.

  تغییر قیمت محصولات، تغییر اطلاعات صفحات وبسایت، تغییر عکس ها و… همگی به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

  در صورتی که کارفرما به صفحات جدید و ویژگی های جدیدی برای وبسایت خود نیاز داشته باشد، می تواند در همان گروه واتس اپی درخواست خود را ارئه نموده و پشتیبان بلافاصله درخواست را برای بررسی و قیمت گذاری به تیم طراحی وب ارسال می نماید. در نهایت پیش فاکتور مربوط به درخواست کارفرما با تخفیف 30 درصدی (به دلیل وجود قرارداد پشتیبانی) در گروه به اشتراک گذاشته شده و در صورت تمایل، کارفرما می تواند درخواست را نهایی و مرحله اجرا را آغاز نماید.

  پس از عقد قرارداد سالیانه پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت، کلیه خدمات و سرویس های تیم آرمووب اعم از: تولید محتوا و مقاله نویسی، سئو و بهینه سازی، طراحی و توسعه و… برای وبسایت مورد قرارداد، با 30 درصد تخفیف انجام خواهد گرفت. این تخفیف در تمام طول قرارداد در نظر گرفته خواهد شد. 

  پس از پرداخت، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و قرارداد سالیانه را برای شما ارسال خواهند نمود. این قرارداد را می توانید اینجا مشاهده کنید.

  پشتیبانی وبسایت PHP و دیگر زبان ها

  ماهیانه 935,000 تومان

  سالیانه 8,976,000 تومان (20 درصد تخفیف)

  ایجاد یک گروه واتس اپی با حضور یک نماینده از طرف کارفرما، پشتیبان آرمووب و یک ناظر کیفی پشتیبانی از سمت آرمووب برای پاسخگویی آنلاین و سریع به درخواست های کارفرما

  بک آپ گیری از کل وبسایت و پایگاه داده آن به صورت هفتگی و هر هفته دو بار انجام می شود. بدین ترتیب مطمئن خواهید بود که در صورت بروز هر گونه حملات و ویروس ها و…، تیم فنی آرمووب با استفاده از فایل های پشتیبان در کوتاه ترین زمان ممکن، وبسایت شما را به حالت عادی اولیه باز می گرداند.

  تمامی بروز رسانی ها شامل نسخه پی اچ پی، تغییرات کد در فایل های کنترلی و هر آنچه که نیاز به بروزرسانی در سطح سی پنل و کدهای وبسایت شما دارد، توسط تیم فنی آرمووب انجام می شود و شما دغدغه ای در مورد کارکرد و بروز بودن وبسایت خود نخواهید داشت.

  تغییر قیمت محصولات، تغییر اطلاعات صفحات وبسایت، تغییر عکس ها و… همگی به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

  در صورتی که کارفرما به صفحات جدید و ویژگی های جدیدی برای وبسایت خود نیاز داشته باشد، می تواند در همان گروه واتس اپی درخواست خود را ارئه نموده و پشتیبان بلافاصله درخواست را برای بررسی و قیمت گذاری به تیم طراحی وب ارسال می نماید. در نهایت پیش فاکتور مربوط به درخواست کارفرما با تخفیف 20 درصدی (به دلیل وجود قرارداد پشتیبانی) در گروه به اشتراک گذاشته شده و در صورت تمایل، کارفرما می تواند درخواست را نهایی و مرحله اجرا را آغاز نماید.

  پس از عقد قرارداد سالیانه پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت، کلیه خدمات و سرویس های تیم آرمووب اعم از: تولید محتوا و مقاله نویسی، سئو و بهینه سازی، طراحی و توسعه و… برای وبسایت مورد قرارداد، با 20 درصد تخفیف انجام خواهد گرفت. این تخفیف در تمام طول قرارداد در نظر گرفته خواهد شد. 

  پس از پرداخت، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و قرارداد سالیانه را برای شما ارسال خواهند نمود. این قرارداد را می توانید اینجا مشاهده کنید.

  سوالات متداول درباره سرویس پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت

  برای شروع همکاری و فعالسازی سرویس “پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت” برای کسب و کار آنلاینتان، کافی است با از طریق تماس مستقیم و یا ارسال پیام از طریق واتس اپ، درخواست خود را مطرح نمائید و یا کلمه {قرارداد پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت} را برای ما ارسال نمائید. پس از آن، وبسایت شما توسط متخصصین ما بررسی خواهد شد و پیش قرارداد نهایی به همراه فایل صوتی در مورد وضعیت کنونی وبسایت شما و سرویس هایی که دریافت خواهید کرد برایتان ارسال می شود. پس از آن، در صورت تمایل به عقد قرارداد، نماینده شرکت به همراه قرارداد نهائی حضورا خدمت شما می رسد و امضای نهائی صورت می گیرد. 
  تمامی پرداخت ها و سرویس های فعال شما در اکانت رسمی تان در همین وبسایت ثبت شده و از طریق درگاه پرداخت امن و صدور فاکتور رسمی صورت خواهد گرفت. اگر بخواهیم به صورت یک لیست مراحل انجام کار را برایتان شرح دهیم، مراحل به صورت زیر دنبال خواهند شد:

  1. ارسال درخواست از طریق کارفرما 
  2. بررسی وبسایت مربوطه توسط کارشناس و ارسال قرارداد “پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت” 
  3. موافقت کارفرما با قرارداد سالیانه و ارسال قرارداد اصلی برای امضا
  4. ایجاد گروه واتس اپی و شروع به کار 
  5. ایجاد اکانت رسمی برای کارفرما در وبسایت و ایجاد درگاه پرداخت رسمی برای پرداخت های ماهیانه
  6. فعالیت درحوزه قرارداد تا اتمام تاریخ قرارداد

  تمامی پرداخت ها از طریق راه های ذکر شده در متن قرارداد (درگاه پرداخت رسمی آرمووب | شماره حساب ذکر شده در قرارداد | شماره کارت طرف حقیقی قرارداد) قابل انجام بوده و پس از هر پرداخت، رسید پرداخت به همراه فاکتور رسمی به ایمیل کارفرما ارسال و همچنین در پنل کاربری کارفرما در وبسایت رسمی آرمووب، قرار می گیرد. 

  در صورت عدم رضایت از عملکرد پشتیبان ها و یا کیفیت این سرویس، می توانید مراتب را به ناظر پشتیبان که در گروه واتس اپی حضور دارد، اعلام نمائید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود. چنانچه بازهم از کیفیت سرویس خود ناراضی بودید، می توانید درخواست لغو سرویس را به پشتیبانی فروش آنلاین و یا از طریق ارسال ایمیل به “info@armoweb.ir” اعلام نمایید تا از ماه بعد از ثبت درخواست، سرویس شما غیرفعال گردد.

  اولین قدم بعد از عقد قرارداد پشتیبانی فنی و نگهداری وبسایت، اصلاح پیکربندی ها و لینک ها و تمامی محتوا به صورت رایگان (فقط یک بار و در ماه ابتدایی قرارداد) انجام خواهد گردید.

  برندهایی که سرویس پشتیبانی وبسایت را از آرمووب دریافت می کنند

  تارجت للسیاحة
  شرکت توریستی تارگت
  فروشگاه کالاماینینگ
  مهآر
  آموزشگاه مهآر
  آزمووب توسعه کسب و کار
  آموزشگاه و فروشگاه ریچ مومو
  آرمووب
  فروشگاه ماینرفن

  آرمووب در شبکه های اجتماعی

  جهت بهره مندی از آموزش های رایگان در حوزه کسب و کار، اخبار و اطلاعات مربوط به کسب و کار و همچنین استفاده از تخفیف های ویژه آرمووب، به جمع خانواده آرمووب در شبکه های اجتماعی بپیوندید

  مطالب مفید مرتبط

  No posts found!

  [elementor-template id="7000031973"]