• ۰
 • ۱۴۰۲-۰۳-۱۰
 • قوانین و مقررات آرمو وب

  سلام ؛ به آرمو وب خوش آمدید. همانطور که می دانید هر وبسایت قوانین و مقررات خاص خود را دارد که متناسب با اهداف و خدماتی هست که آن وبسایت درنظر دارد و ارائه می دهد. ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم ، بنابراین آرمو وب نیز قوانین و شرایطی برای استفاده کاربران از خدمات و سرویس های موجود در وبسایت تنظیم کرده است و درخواست کاربران برای استفاده از هر سرویس مبنی بر تایید و قبول قوانین و مقررات می باشد. 

  قوانین و مقررات استفاده از خدمات و سرویس های آرمو وب

  استفاده از تمامی سرویس های ارائه شده در وبسایت Armoweb.ir و سفارش آنلاین  خدمات از آن به منزله قبول شرایط و مقررات مندرج در این صفحه می باشد. وبسایت کسب و کار آنلاین آرمو وب تمامی خدمات و سرویس های خود را منطبق بر این قوانین ارائه می دهد و خدماتی خارج از این حوزه قابل ارائه نیستند. تغییر در این قوانین در طول زمان اجتناب ناپذیر بوده و هرگونه تغییر در این بخش به کاربران اطلاع رسانی می شود.

  خواهشمندیم، برای استفاده بهتر از خدمات و امکانات ما و رفع هرگونه ابهام در این خصوص، قوانین را به طور کامل و با دقت مطالعه کنید.

  عمومی

  وب‌سایت آرمو وب اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین، تاثیر مستقیمی روی کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، آرمو وب خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.

  تعهدات آرمو وب

  شرکت آرمو وب، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه به طور واضح و دقیق مشخص شده‌اند:

  • وب‌سایت آرمو وب متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر را برای تصمیم‌گیری به صورت شفاف و دقیق در اختیار وی قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.
  • وب‌سایت آرمو وب، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را در راستای انجام راهکارها و اصول درست و اساسی در فعالیت‌های خود، به کار می‌گیرد.
  • وب‌سایت آرمو وب، تمامی تلاش خود را برای حفظ، نگهداری و ارائه بهترین کیفیت، سرعت و عدم اختلال می‌کند. با این حال، در مقابل برخی از مواردی که بدون دخالت و کنترل آرمو وب رخ می‌دهد، مانند؛ قطعی احتمالی توسط دیتا سنتر یا بروز سایر مشکلات ناگهانی در سامانه، تعهدی ندارد. در این گونه موارد، تیم آرمو وب تمامی تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت خواهد کرد. توجه داشته باشید که در چنین مواردی، شکیبایی شما به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن، کمک شایانی خواهد کرد.
  • تیم پشتیبانی وب‌سایت آرمو وب، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس‌ها، قادر به پاسخگویی سریع نباشد. خواهشمندیم در این موارد صبور باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگو شما باشیم.
  • مالکیت مادی مقاله‌ها‌ و محتوای وب‌سایت آرمو وب به آدرس (www.Armoweb.ir) متعلق به این برند است. در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت مجموعه صورت گرفته باشد، بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به آرمو وب باشد. در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی برند پرتال (info@Armoweb.ir)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.

  تعهدات کاربران

  کاربران و مشتریان نیز، تعهداتی نسبت به فعالیت در وب‌سایت آرمو وب دارند که در ادامه عنوان شده است:

  • فعالیت کاربران آرمو وب باید در چارچوب اخلاق انسانی باشد. در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک، وب‌‎سایت آرمو وب حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در چنین شرایطی، اگر مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده خواهد شد.
  • فعالیت کاربر، نباید باعث ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و سرویس/خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.
  • هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

  ممنوعات

  موارد زیر طبق قوانین آرمو وب ممنوع می باشد:

  • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای.
  • عدم رعایت موازین اخلاقی.
  • انتشار مطالبی که دربردارنده توهین به ادیان الهی باشد.
  • عدم توجه به فهرست مصادیق محتوای مجرمانه.
  • عدم رعایت قوانین کشوری و انتشار مطالب خلاف امنیت و استقلال ملی.
  • تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف.
  • فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان به سایرین می‌شود.
  • بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق.
  • عدم رعایت قوانین بین المللی در رابطه با استفاده از شبکه جهانی اینترنت و سایت‌های اینترنتی.
  • هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده آرمو وب.
  • محتوایی که به طور مستقیم یا تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
  • استفاده از فضا و امكانات آرمو وب براﻯ آسیب رساندن به افراد، شبكه‌ها یا كامپیوترهاﻯ اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی.

  مالکیت فکری

  کلیه محتویات وب‌سایت اختصاصی آرمو وب (به آدرس www.Armoweb.ir)، تنها نماینده رسمی و متعلق به شرکت Richmomo بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد. بنابراین حق پیگرد در هنگام مشاهده هرگونه استفاده از آن‌ها برای مقاصد تجاری و غیرتجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت آرمو وب و ریچ مومو محفوظ است.

  استرداد وجه

  در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت آرمو وب قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه تعرفه‌های خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

  اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت آرمو وب فقط در طی 30 روز ابتدای همکاری، موظف به بازگشت وجه است. در صورتی که بیش از 30 روز از زمان آغاز همکاری گذشته باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

  حل اختلاف

  در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هرگونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

  فورس ماژور

  در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست مسئولان وب‌سایت آرمو وب یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شود.

  مکاتبات

  تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، ارجاع آن‌ها امکان‌پذیر باشد.

  [elementor-template id="7000031973"]